Metody na opóźnienie wytrysku podczas stosunku

Co to jest erekcja?

Nazywana wzwodem u Panów, podczas którego penis powiększa się, staje się twardy i sztywny, co spowodowane jest napływem krwi do narządów płciowych. Podczas pieszczot dotyk oraz podniecenie wywołują właśnie wzwód u mężczyzn, który pozwala odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny z partnerką i zakończyć wytryskiem nasienia.

Jak długo powinna trwać erekcja?

Zasadniczo wzwód u Panów może trwać od 7 do 13 minut, Panowie pragną jak najdłużej przeciągnąć moment wytrysku, który czasami potrafi być bardzo szybki. Czasami dochodzi do przedwczesnego wytrysku, który jest częstym zaburzeniem seksualnym u Panów. Wielu mężczyzn mierzy się z tego typu problemami i szuka ich rozwiązania. Także odpowiednia oprawa podczas seksualnych uniesień jest bardzo ważna, aby osiągnąć zadowalające spełnienie.

Dlaczego stosunek czasami trwa za krótko?

Niekiedy dochodzi do przedwczesnego wytrysku nasienia u mężczyzny i niemożliwe jest wspólne osiągnięcie orgazmu. Z reguły nie ma jednoznacznej przyczyny takiego zaburzenia, mogą one oznaczać problemy ze zdrowiem, być powodem zmiany partnera czy częstej masturbacji. Również stres, czasami powoduje zaburzenia seksualne oraz zła dieta czy używki. Nasz stan psychiczny jest bardzo ważny, odpowiednie nastawienie  korzystnie wpływa na doznania seksualne.

Dla wielu mężczyzn opóźnienie wytrysku jest priorytetową sprawą podczas seksu ze swoją partnerką, ponieważ możliwy jest wtedy dłuższy stosunek i pełne zadowolenie kobiety. Kiedy podczas gry wstępnej dochodzi do przedwczesnego wytrysku, facet czuje duże zakłopotanie i zażenowanie całą sytuacją. Męska duma nie pozwala na przedwczesny wytrysk, gdy partnerka się dopiero rozkręca i szukają źródeł, aby rozwiązać taki problem i wydłużysz stosunek.

Sprawdź również: Problemy z erekcją a cukrzyca - jak sobie z tym radzić?

Jak przedłużyć stosunek?

Na  szczęście są różne sposoby, aby wydłużyć erekcję, dzięki czemu mężczyzna może bardziej skupić się na zadowoleniu swojej partnerki oraz samemu cieszyć się udanym seksem. Możemy wyróżnić następujące sposoby, aby opóźnić wytrysk:

Ćwiczenia

Dostępne są różne metody, aby przedłużyć stosunek ćwiczenia, które skutecznie opóźnią wytrysk, to między innymi trening mięśni Kegla, który jest jedną ze skutecznych metod, aby opóźnić wytrysk nasienia. Polegają na napinaniu mięśni łonowo- guzicznych oraz ich rozluźnianiu, najlepiej wykonywać to ćwiczenie kilka razy dziennie, aby zauważyć efekty.

Aktywność fizyczna

Dzięki regularnej aktywności nasz organizm jest w dobrej kondycji, co podczas zbliżeń seksualnych jest bardzo ważne. Aktywny tryb życia doskonale wpływa na funkcje naszego organizmu i poprawia krążenie.

Odpowiednia dieta

Prawidłowe odżywianie to zdrowe i wartościowe posiłki, które zapewniają sprawne funkcjonowanie naszego organizmu. Warto do swojej diety wprowadzić produkty, które wpływają na produkcje testosteronu, np. pełnoziarniste pieczywo, ryby, orzechy czy seler naciowy, owoce morza oraz przyprawy między innymi: kurkuma, cynamon, chili, bazylia czy imbir.

Używki

Odstawienie wszelkiego rodzaju używek, aby cieszyć się sprawnością seksualną, warto ograniczyć lub całkowicie zrezygnować, chociażby z palenia papierosów, alkoholu czy narkotyków. Wszystkie te używki niekorzystnie wpływają na naszą potencję i zaburzają ogólną pracę naszego organizmu.

Metoda start-stop

Polega na wyciągnięciu penisa z pochwy, kiedy mężczyzna czuje, że zbliża się wytrysk. Stosowanie takiej techniki pozwala powstrzymać wytrysk i przedłużyć stosunek seksualny. Metoda ta może okazać się dosyć trudna na początku, aby opanować podniecenie, ale warto wtedy skupić się na swojej partnerce i jej potrzebach.

Prezerwatywa opóźniająca wytrysk

Prezerwatywa opóźniająca wytrysk, która nasączona jest specjalnymi substancjami, pozwala wydłużyć stosunek i dłużej cieszyć się chwilą.

Tabletki na potencję

Tabletki  mogą doraźnie i szybko rozwiązać nasz problem,na rynku dostępnych jest wiele środków, które pozwalają opóźnić wytrysk i dłużej cieszyć się udanym seksem. Ułatwiają osiąganie wzwodu i pomagają w zaburzeniach erekcji.

Czytaj również: Jak dogodzić kobiecie po 40 lub 50? - Seks w średnim wieku

Zmiana pozycji seksualnej

Czasami odpowiednia technika i pozycja podczas seksu może zdecydowanie opóźnić wytrysk nasienia. Dużo zależy od tego, w jakim tempie i jak głęboko penis wchodzi w partnerkę. Tutaj mowa o pozycjach, gdzie penis nie wchodzi za głęboko do pochwy, a ruchy nie są zbyt szybkie. Warto też ograniczyć doznania dotykowe i słuchowe, co znacznie może opóźnić erekcję. 

Panowie, którzy szukają rozwiązań na przedłużenie wytrysku podczas inicjacji seksualnej, mają dużo dostępnych rozwiązań. Oprócz powyższych propozycji dostępne są także różnego rodzaju żele, spraye czy inne gadżety, które pomagają opóźnić wytrysk. Niektórzy Panowie chętnie też korzystają z terapii, aby wyzbyć się swoich lęków i rozwiązać problemy, które mogą mieć wpływ na przedwczesny wytrysk.

Warto przeczytać: Jak przywrócić utraconą potencję? Produkty, które pomogą z prawidłową erekcją.

Kiedy udać się do lekarza?

Jeżeli powyższe metody nie dają pożądanych rezultatów, a do wytrysku nasienia dochodzi w czasie krótszym niż 2 minuty od rozpoczęcia „zabawy’’ nie zwlekaj i zgłoś się do specjalisty. Przedwczesny wytrysk jest naturalnym problemem i dotyka wielu mężczyzn. Nie należy się wstydzić i udać się po pomoc. Lekarz przeprowadzi wywiad, zleci potrzebne badania i zastosuję odpowiednią metodę, aby rozwiązać problem i pomóc opóźnić wytrysk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *